Sosyal Yardımlar

Ev hanımlarına müjde! Bu yardım sadece ev hanımlarına yapılacak!

Ev hanımlarına müjde! Bu yardım sadece ev hanımlarına yapılacak! E-Devletten başvur 1100 TL yardımı hemen al! Ev hanımlarına yardım ödemeleri başladı… Başvurmak için acele edin!

Devlet yeni bir sosyal destek projesine imza atarak ev hanımlarına destek ödeme yapacağını açıkladı. Bu yardım kapsamında E-Devlet üzerinden başvuru yapan ev hanımları Ekim ayı içerisinde ödemelerini alabilecekler. İşte detaylar…

Devlet tarafından ihtiyaç sahiplerine yapılan sosyal destek yardımlarına bir yenisi daha eklendi. İhtiyaç sahibi tüm ev hanımlarına 1.100 TL yardım yapılacak.

 

Ev hanımlarına yardım Başvuruları Başladı

     Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, herhangi bir geliri olmayan ev hanımlarına 1.100 TL yardım yapacağını duyurdu. Yardımdan faydalanmak isteyen ev hanımları E-Devlet sisteminde yer alan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sayfasından başvuru formunu doldurup başvurularını tamamlayabilirler.

Yardımlar 10 günde hesaplara Yatmış Olacak

Başvuru şartlarını taşıyan ve başvuru formunu E-Devlet üzerinden eksiksiz dolduran ev hanımlarının başvuruları sistem tarafından onaylanacaktır. Başvurular yapıldıkları tarihten itibaren on gün içerisinde onaya sunuluyor ve kabul edilen ev hanımlarına on gün içerisinde ödemeler yapılıyor.

 

5/5 - (3 votes)

Yardım Başvuru

Yardımbaşvuru.Net kurucusu ve yardım haberleri editörü. Belediye yardımları, devlet yardımları ve sosyal yardımlar konusunda makale editörü.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu