Hakkımızda

Yardimbasvuru.Net  herhangi  bir yardım kuruluşu değildir. Sitemizin amacı  sosyal yardım yapan  kurumlardan  verilen  yardım duyurularını  kullanıcılarla paylaşmaktır. Günümüz ekonomik düzeninin geldiği  noktada yardıma muhtaç  binlerce fakir aile mevcuttur.

Biz de yardimbasvuru.net olarak  bu yardıma muhtaç insanlara yardım alabilecekleri yerleri, yardım alabilecekleri kurumları, yardım başvurularının nereden ve nasıl yapabileceklerini, yardım başvurusu için  gerekli olan evraklar ve yerine getirilmesi gereken şartların  hakkında  bilgiler sunmaktayız.

Belediye yardımları, dernek yardımları, ünlü yardımlar  ve ya  kurumların özel zamanlarda yaptıkları yardım duyurularının tümü yardimbasvuru.net adresimizde yayınlanacaktır.

Sitemiz bir yardım derneği değildir. Sitemiz üzerinde yardım talep etmek için  adres, telefon  ve bunun gibi  bilgiler paylaşılması yasaktır. Tüm yorumlar yorumu yapan kullanıcı sorumluluğundadır.

Size en hızlı ve  güvenilir kanallardan  yardım başvuru bilgisi ve  yardım başvuru kaynakları gibi  bilgileri  sunmayı amaçlıyoruz.

Since  2022

Başa dön tuşu