Kullanım Koşulları

Sitemize  girdiğinizde  ve kullanmaya devam ettiğinizde aşağıdaki koşulları  kabul etmiş sayılacaksınız. Bu yüzden  bu sayfadaki maddeleri  okumanız sizin sorumluluğunuzdadır.

1- yardimbasvuru.net herhangi  bir yardım kuruluşu değildir. Size yardım yapmayı tahüt etmez, ve ya size bir yardım kampanası düzenlemez.

2- Sitemizin amacı yardıma ihtiyacı olan insanları yardım yapacakları  kurumlara yönlendirmek, hangi yardımı nereden en hızlı şekilde nasıl elde edebilir bu konuda bilgi vermektedir.

3- Sitemiz herhangi bir yardım talebi almaz. Bu yüzden iletişim kanallarından ve ya yorumlardan yardım başvurusu yapmayınız.

5- Yapmış olduğunuz yorumlar sizin sorumluluğunuzdadır. Yorumlarda telefon numarası, adres ve açık  kimlik bilgileri yazmak kesinlikle  yasaktır.

6- Amacımız sadece yardım haberlerini yayınlamak, yardım veren  kurumların  ilanlarını aktarmak, yardım veren  belediye kaynak ya da iletişim bilgilerini anlatmak kısacası  yardıma ihtiyacı olan bireylerin yapılan yardıma  ulaşması  için en kısa yolu göstermektir.

7- Sitemizin reklamlar dışında  hiç bir geliri yoktur. Bu hizmeti destek için  yapmaktayız ve tek gelirimiz sitemizde görmüş olduğunuz bazı reklamlardır.

8- yardimbasvuru.net  bu kullanım koşulları sayfasının içeriğini  ziyaretçilerine  bilgi vermeksizin kısmen ve ya tamamen değiştirebilir. Burada  yazılan  kullanım  koşullarını takip etmek  kullanıcının yükümlülüğüdür.

9- Herhangi bir sebeple  yukarıdaki maddelerde uyuşmazlık  olduğunu düşünüyorsanız bize iletişim kanallarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

10- Sitemize giren her kişi, kurum , kuruluş ya da bot bu kuralları  okumuş ve harfiyen kabul etmiş sayılır.

İletişim:  İletişim Sayfası 

Başa dön tuşu